השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:


שולחן מחשב

הרהיט המודרני הכמעט יחיד שהתוסף לשורת פריטי הריהוט שליוו אותנו מאז ומתמיד הוא שולחן מחשב. יחד עם המצאת המחשב נוצר הצורך להתאים לו שולחן שגם יאפשר עבודה נוחה לידו מבלי לגרום לנזקים לגב ולידיים, משום שתנוחת העבודה על מחשב שונה מאשר נוחת העבודה על מכונת הכתיבה של פעם. נוסף על כך, מכיוון שפעם רק מזכירות הדפיסו חומרים והיום כל שולחן העבודה שלנו מכונס לתוך מחשב, מחשב חייב לעמוד על כל שולחן בימינו ושולחן עבודה ללא מחשב נראה יוצא דופן. גם המחשבים שינו מצורתם ואם פעם היה שולחן שהיה צריך לשאת עליו מסך שפופרת וגם ציוד כמו כונן עליו או במדף מיוחד למרגלותיו, הרי שהיום אין כבר מסכים מסורבלים כאלה.

שולחן מחשב מותאם לכל הצרכים

  • צרכים נוספים – שולחן לעבודה או למחשב אפשר לעצב גם לפי צרכים אחרים של בעלי המשרד. אלא אם כן, כמובן, מדובר בעבודה אינטנסיבית מול מחשב וכמעט ללא פגישות עם לקוחות וישיבות עם עובדים אחרים.
  • תצורות שונות – בהתאם לכך, אנחנו יכולים לראות תצורות שונות של שולחנות מחשב מודרניים, קלילים ואווריריים יותר מבחינת העיצוב שלהם, המיקום למחשב והגודל והרווח שבין הרגליים.
  • המשטח וחשיבותו – הפלטה של השולחן משרתת את העובד לצדה כך שיתאים גם לגודל המשרד.
  • חלל – אם יש לצדו עובדים נוספים יש להתחשב בהם. כלומר, ככל שיש יותר צורך בשולחנות מחשב כך יש צורך בתכנון וארגון של החלל במשרד כדי שיכיל את הפריט המרכזי והגדול ביותר – שולחן מחשב.

ייצור שולחנות מחשב בכל סגנון

המחשב מודרני אמנם אבל השולחן יכול להיראות קלאסי ושמרני בעיצוב שלו, מחומרים של פעם כמו סוגי עץ שונים. הוא יכול להיות מודרני לחלוטין ולהיראות בדיוק כמו החזון העסקי שלכם אם אתם חברה צעירה ותוססת שרוצה גם להציג את עצמה ככזאת בעיצוב המשרדים לעובדים. חברת גיא ליין ריהוט משרדי עובדת משנות התשעים על פיתוח ועיצוב קווים שונים שיתאימו לכל טעם וסגנון, מתוך הבנה שעובדי החברה צריכים להרגיש נוח בתוך סביבת העבודה שמורכבת מהצבעים ומהחומרים שבונים את הריהוט שלהם לא פחות מאשר התכנון הארגונומי המובן מאליו שלהם.

קידום אתרים קידום אתרים