השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:


כסא אורח

כל בעל עסק יודע שרושם ראשוני לא ניתן לקחת חזרה וכל פריט ופריט במשרד, בחדר ההמתנה, חדר הישיבות ואפילו פינת הקפה משדר מסר למבקרים במשרד. אחד הפריטים החשובים אם כך הוא כיסאות האורח שחייבים להיות מזמינים, נוחים וכמובן מעוצבים וחדשניים.

בגיא ליין – ריהוט למשרד ולבית אנו מספקים ללקותנו כיסאות אורח המתאימים לכל גיל ומבנה גוף, מעוצבים תוך התחשבות בנוחות הישיבה. לנו מגוון עצום של כיסאות ופתרונות ריהוט למשרדים שיגרמו גם למשרד שלכם להעביר את הרושם הנכון לכל הנכנסים בשעריו.

גיא ליין – מעצבים אווירה

בגיא ליין אנו לא רק מייבאים ריהוט משרדי, אנו מעצבים אווירה. בחברתנו עובדים עם מעצבי פנים ואדריכלים מנוסים שישמחו לעזור גם לכם לרהט את המשרד שלכם ולשלב את הריהוט בקונספט המיתוגי שלכם. כיסאות האורח לא רק יספקו למבקרים במשרד מקום ישיבה נוח – הם ישדרו את הרושם הנכון שאתם רוצים להעביר ללקוחות, קולגות, ספקים ואורחי המשרד.

כיסאות אורח בכל סגנון

בגיא ליין – ריהוט למשרד ולבית, תמצאו כיסאות אורח בעיצובים שונים, צבעים מגוונים וסגנונות לכל טעם שיתאימו בקלות גם למשרד שלכם.

• כיסא אורח מושב פלסטיק • כיסאות אורח מרופדים • כיסאות אורח מפוארים • כיסא אורח ללא ידיות • כיסאות אורח נערמים

מרהטים משרד חדש? זקוקים לכיסאות אורח בכמות גדולה?

בגיא ליין אנו מחזיקים במלאי נרחב במיוחד של ריהוט משרדי מכול הסוגים ונשמח לספק לכם סחורה באופן מיידי , אנו מגיעים אליכם למתן ייעוץ לעיצוב ובחירה תוך שימת דגש על שירות מקצועי ויחס אישי.

קידום אתרים קידום אתרים