השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:


שולחן עבודה

שולחנות הם הפריט המשרדי השני בחשיבותו בכל משרד או חדר עבודה, ולכן החשיבות שלו גדולה לא רק מבחינה פונקציונלית אלא גם עיצובית. שולחן עובדה ממוקם במיקום דומיננטי בכל חדר עבודה, ולכן העיצוב שלו חייב להיות נעים לעין ומשתלב בכל הקו העיצובי והסגנוני של המשרד. הפונקציונליות שלו מחייבת התייחסות לגדלים ולמידות החדר, לצרכים של העבודה לצדו, למה שמונח עליו ולמה שיהיה מונח לצדו, מיקומו בחדר וגודלו של המשרד, וכמובן, מאילו חומרים הוא מיוצר ומהו העיצוב המתאים לכם ביותר מכל הסגנונות שמוכרים היום ותעדיפו לבחור. שולחן העבודה שלכם אומר עליכם המון מעבר למה שהוא משדר ללקוחות ולעמיתים שלכם, ומשם כך כדאי להקדיש לו מחשבה בהנחה שאינכם עומדים לחליף שולחן עבודה בכל שנה.

שולחן עבודה למזכירה ולמנהל

שולחנות העבודה נוטים להתחלק לכמה סוגים, והם מתאימים לבעלי התפקידים בהתאם לכך. שולחן מזכירה שיושבת מחוץ למשרד המנהלים שלה נראה אחרת כאשר הוא משמש גם מעין דלפק קבלה והמתנה לכל מי שמזדמן לשם. שולחן מנהלים חייב להיות מתאים גם בעיצוב שלו לכבוד ולאיפוק שנדרשים מכל מנהל שגם עורך פגישות עם לקוחות וישיבות עם עובדים. מגוון השולחנות והסגנונות בתצורות שונות יכול להיות גדול, ואם אתם מעדיפים ליצור את המראה שמתאים לכם בצורה מודולרית כשכל שולחן מתאים לשני זה אפשרי כאשר אתם מוצאים את החברה המתאימה לכך. תכנון נכון של מראה השולחנות יכול ליצור מהם מעין פסיפס מתחבר של מראות דומים אך משתלבים של שולחנות לתפקידים שונים בכל חדר במשרד. היופי שלהם כשהם מתחברים במוטיבים העיצוביים שלהם מרשים ביותר באפקט הוויזואלי שלהם.

בחירת מעצב שולחנות למשרד

מעצבי השולחנות למשרד שלכם בחברת גיא ליין ריהוט משרדי מציעים לכם את כל ההבנה המעמיקה בשילוב שבין אסתטיקה לבין פונקציונליות ונוחיות. שולחן משרד שנראה כחלק ממראה אחיד ומתואם בכל החדרים משדר מראה של ארגון מכובד שגם שם לב לפרטים הקטנים ומשדר אחידות גם ביחס ובשירות שלו ללקוחות. החברה מציעה לכם שולחנות עבודה לכל הדרגים ובכל התצורות והדגמים מיבוא או ייצור ועיצוב מקומי, וכולם מצטיינים באיכויות בחומרים ובחשיבה על המבנה הנכון לכל משרד.

קידום אתרים קידום אתרים