השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:


שולחן עבודה בחיפה

שולחן עבודה הוא חלק בלתי נפרד מכל סביבת עבודה משרדית. חשוב מאוד לבחור אותם בקפידה תוך מתן דגש על חומרי הגלם ואופי הגימור, על מנת להבטיח כי השולחן הנבחר אכן ימלא את תפקידו לטווח הארוך. השולחן הנכון יאפשר ללא ספק עבודה נוחה ויעילה יותר, מבלי להצטופף על פינה קטנה עם מחשב, ניירת ומכשיר טלפון שתופסים את רוב השטח הפנוי.

שולחן עבודה – הסוגים הפופולריים

שולחן העבודה יכול להגיע בכל הצבעים צורות וגדלים, על כן ניתן יהיה לחלק את הסוגים השונים על פי שימושים.

שולחן מנהלים – לרוב שולחנות אלו יהיו גדולים ומרווחים. סגנון העיצוב של שולחנות אלו יכול לנוע משולחנות כבדים, מאסיביים ומרשימים הבנויים מעץ ועד לשולחנות מעוצבים בטוב טעם, בעלי גימור נקי וקווים ישרים ומינימליסטיים. השולחן הספציפי הזה אמור לשדר את מעמדו של המנהל ולהשרות תחושה של מעמד גבוה.

שולחן לפינת המתנה – שולחנות מסוג זה יהיו לרוב קטנים ונמוכים. לרוב יעוצבו בסגנון המשרה אווירה נינוחה ונעימה. לצידם לרוב נראה גם כסאות נוחים ומרופדים ולעיתים אף כורסאות קטנות.

שולחן ישיבות – זהו לב ליבו של חדר הישיבות של המשרד. השולחן חייב להיות גדול ומרשים, וכמובן מרוות מספיק על מנת שיהיה מקום לכל המשתתפים בישיבה.

שולחן עבודה למזכיר ולעובדים – שולחנות אלו דומים מאוד ועל כן נכללו באותה קטגוריה, הם יכולים לשמש גם את המזכירה וגם את כלל העובדים שלכם. השולחן צריך להיות גדול מספיק כדי להכיל מחשב, עמדת ניירת ומסמכים וכמובן טלפון בעת הצורך. המטרה של שולחנות אלו היא לאפשר עבודה נוחה ויעילה על שולחן מרווחה.

סביבת עבודה נוחה ומעוצבת

בעוד שבעבר משרדים רבים בחרו בשולחנות פרקטיים בלבד, הרי שהיום אתם יכולים למצוא שולחנות עבודה מעוצבים בצורה ייחודית. בחברת גיא ליין ריהוט משרדי בע"מ תוכלו למצוא מגוון עצום של כל סוגי שולחנות העבודה המעוצבים, כך שתצליחו להתאים הקלות את השולחן לקו העיצובי הקיים במשרד. 

קידום אתרים קידום אתרים