השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:


כסאות משרדיים בצפון

כסאות משרדיים הם חלק בלתי נפרד מסביבת העבודה שלכם. אין ספק כי בחירה בכסאות הנכונים תאפשר עבודה יעילה בסביבה נוחה יותר. כך תוכלו לפטור את העובדים שלכם מכאבי גב ובעיות בריאותיות אחרות. עבודה הכרוכה בישיבה ממושכת במשרד חייבת להתבצע על כסאות אשר יאפשרו מקסימום נוחות לכם ולעובדים שלכם.

אילו סוגי כסאות משרדיים ניתן למצוא ?

כיום ניתן למצוא כסאות משרדיים בעיצובים שונים, כך שניתן יהיה להתאים את הכיסא לבעל התפקיד ולאופי העבודה שלו. ישנם סוגים שונים של כסאות משרדיים אשר יכולים לענות לכל צורך שלכם, בין הבולטים ביותר שהם ניתן למצוא גם:

  • כיסא מנהלים – כסאות מסוג זה הם לרוב רחבים יותר, בעלי משענות ומסעד רחבים. אלו מאפשרים ישיבה ממושכת נוחה והישענות לאחור. כסאות מנהלים בדרך כלל בעלי ריפוד עבה ורך ותמיכה לזרועות ולצוואר. העיצובים של כסאות אלו לרוב מרשים ומשרה אווירה יוקרתית במשרד.
  • כסאות בר – כסאות אלו נפוצים מאוד בעיקר בבתי קפה, פאבים ואפילו עשו עליה לבתים הפרטיים. אך חשוב לדעת כי כסאות מסוג זה מוסיפים אמירה עיצובית ונוחה גם למשרדים השונים. ניתן להציבם ליד דלפק הקבלה, או להיעזר בהם למשרדים של אדריכלים ומעצבי פנים ואופנה בתור כסא העבודה על יד שולחן השרטוט.
  • כסאות המתנה – כורסאות בפינות המתנה או אפילו כסאות בעלי עיצוב באמירה ייחודית יכולים להוסיף לחיי המשרד שלכם את הנוחות המקסימלית והעיצוב הייחודי אותו חיפשתם זמן כה רב.

החבר הכי טוב של העובד

כיסא למשרד חייב להיות פונקציונלי ברמה הגבוהה ביותר. זאת משום שהם יהיו בשימוש במהלך כל היום, כל יום. על מנת שתוכלו לבחור בכסאות המתאימים ביותר לאופי המשרד שלכם, אנו בחברת גיא ליין ריהוט משרדי בע"מ מזמינים אתכם לאולם התצוגה שלנו בכדי להתרשם מהמגוון העצום אותו אנחנו מציעים. גם בחדרי ישיבות, עמדות עבודה וחדרי האוכל, ישנו צורך בכיסאות מותאמים. בכדי שתוכלו לבצע את הבחירה המתאימה ביותר עבורכם, הצוות המקצועי והמנוסה שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה.

קידום אתרים קידום אתרים