השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:


כסאות לפינת אוכל

בכל מקום עבודה פינת האוכל והמטבחון הם המקומות שאנחנו רוצים שייראו הכי ביתיים ונעימים שאפשר, כולל כסאות לפינת אוכל, מעבר לפונקציונליות שלהם. המטבחון במקום עבודה מחייב התחשבות בחלל שיש שם, וברוב המקרים הוא אינו גדול. במקרים כאלה חייבים לעשות פשרות גדולות כשמעצבים פינת אוכל כזאת לכל כך הרבה עובדים ומנסים לתת מענה לכל אחד מהם, למרות שברור שלא כול אחד יוכל להיות שם באותו זמן. משום כך, כסאות לפינת אוכל מנצלים את החללים האלה במידת האפשר והם יכולים לבוא בדגמים שונים לפי תקציב ולפי טעם אבל בעיקר לפי אילוצים. כסאות האוכל יכולים להיות נמוכים או גבוהים, לנצל פינות שלא חשבו עליהן ובסך הכל חייבים להיות אסתטיים אבל גם נוחים לישיבה ממושכת. אחרת, עובדים רבים יחושו שהם חייבים לשבת לאכול ליד שולחן העבודה שלהם, מה שנותן להם את התחושה שהם לא מקבלים הפסקה.

מה לשים לב אליו בבחירת כסאות לפינת אוכל?

  • פונקציונליות עוד לפני היופי. כסאות נוחים שאפשר לשבת עליהם מבלי לשבור את הגב ומבלי להתפתל עליהם.
  • כסאות יפים או לפחות נעימים לעין, כדי שחוויית הפסקת האוכל תהיה נעימה גם היא.
  • כסאות אוכל מחומרים טובים שמחזיקים מעמד זמן רב והם בטוחים לשימוש, כחלק מתו תקן מחייב.
  • כסאות מחומרים שלא מחייבים תחזוקה מסובכת כמו ריפודים יקרים כאשר אין כוח אדם לזה וכאשר מקום העבודה לא מתנהל באווירה כזאת.
  • כסאות מעוצבים אפשר לבחור לחדר הישיבות ולהשתמש בו בבוא העת בזמן ארוחה מכובדת ואלגנטית יותר.
  • כסאות שמנצלים את החלל בתבונה, ולשלב לפחות שני סוגים כמו כסא משרדי רגיל וכסא בר.

בחירת חברת ריהוט לרכישת כסאות לפינת אוכל

חברת גיא ליין ריהוט משרדי מתמחה מאז שנת 1997 בייצור, שיווק ויבוא כסאות לפינת אוכל ושאר הציוד והריהוט המשרדי שנחוצים לכל מקום עבודה. הניסיון הרב והמומחיות של החברה בשלל סגנונות ובמגוון רב של עיצובים מאפשר לכם ליהנות מכל המומחיות הזאת. החברה מציעה עיצובים בסגנון אלגנטי ומאופק לצד סגנון צעיר ונועז יותר, כך שכל חברה תוכל למצוא בה את המוצרים שנוחים לה, לתקציבה ולסגנונה.

כסאות לפינת אוכל

קידום אתרים קידום אתרים