השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:


כסאות בר

כסאות בר הפכו בשנים האחרונות לבחירה פופולרית לעיצוב הבית. והסיבה לכך היא ברורה מאליו, כסאות אלו מספקים לבית שלכם את הנגיעה העיצובית אשר משדרת יוקרה ומעניקה אווירה ייחודית לחדר בו הם נמצאים. זוהי הדרך המושלמת ליצור חלל אירוח מיוחד בעוד ניתן להתאים את סגנון הכיסאות לכל סגנון עיצובי שתבחרו.

כסאות בר מעוצבים לכל מטרה

במשך תקופה ארוכה ניתן היה לראות כסאות בר רק במרחבים ציבוריים, בבתי קפה, ברים או מסעדות מסוימות. בהדרגה, אך בצורה עקבית ניתן לראות כי אותם כיסאות החלו את כניסתן לבתים. לרוב הם ממוקמים כיום ליד השיש במטבח או ליד הבר בבית. הסגנונות השונים והמגוונים בהם הם מעוצבים מעניקים לכם את האפשרות להתאים אותם לכל חלל לבחירתכם.

כסאות בר עשו את דרכם אפילו לתוך לב ליבם של משרדים ואזורי מתן שירות רבים. הבחירה הפופולרית בהכנסה של כסאות בר אל תוך חיינו אינה מפתיעה כלל. כל כיסא מגיע בעיצוב ייחודי אשר מעניק את הטאץ' המושלם לחלל בו נמצא. הוא מצליח להעניק אופי ייחודי, בו בזמן שאין התפשרות על איכות הייצור של הכיסא כמו גם הנוחות שבישיבה עליו. את הכיסאות ניתן להשיג בגבהים שונים, עם או בלי ריפוד או משענת, בעוד הכיסא עצמו יכול להיות עשוי מחומרי גלם שונים. האפשרויות אשר עומדות לבחירתכם הן כמעט ואין סופיות, כל מה שנשאר זה להחליט על סגנון עיצוב ולהתייעץ עם חברה מקצועית אשר תוכל להתאים לכם מספר אפשרויות לבחירה.

כיסא לכל איש

חברת גיא ליין ריהוט משרדי בע"מ, אשר נוסדה בשנת 1997, פועלת בתחום הריהוט המשרדי, מסחרי ומוסדי. החברה חרטה על דיגלה את הגשמת השאיפות של לקוחותיה. בין אם מדובר על אדריכלים ומעצבי פנים, חברות היי – טק, גופים ממשלתיים או אפילו בתי קפה ולקוחות פרטיים רבים. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, זאת על מנת לסייע לכם לבצע את הבחירה אשר מתאימה ביותר לצרכים שלכם. אנו מזמינים אתכם להגיע להתרשם באולמות התצוגה שלנו במפרץ חיפה.

 

קידום אתרים קידום אתרים