השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:


דלפק קבלה

דלפק קבלה הוא הדבר הראשון אותו רואים כל באי המשרד. בין אם מדובר בעובדים אשר מגיעים בברכת "בוקר טוב" למזכירה שיושבת בכניסה או בין אם מדובר באורחים, לקוחות ושותפים עסקיים אשר מגיעים לפגישה ומבקשים הכוונה. לאור החשיבות הרבה של דלפק הקבלה, על מנת ליצור את האווירה המקצועית והיוקרתית ביותר, אין ספק כי אתם צריכים לשקול בכובד ראש את בחירת העיצוב והגודל שלו.

דלפק קבלה – הפנים של העסק שלך

בשנים האחרונות אנו יכולים לראות כי בתי עסק רבים בחרו שלהוסיף דלפק קבלה לעסק שלהם. הדלפק מאפשר לבאי המקום להבין באופן מיידי להיכן עליהם לפנות על מנת לקבל שירות או מענה לשאלות שלהם. דלפקים יכולים להיות מעוצבים בסגנונות שונים, בנויים מחומרים שונים ולשמש בצורות מגוונות את צרכיהם של העובדים והאורחים גם יחד.

עיצוב הדלפק והסגנון שלו יהיו הגורמים אשר יקבעו איך יראו פניו של העסק שלכם. העיצוב יכול להעביר תחושת יוקרה, חמימות או אפילו פשטות ונינוחות. כיום ניתן לראות כי בחירה בעיצובים מודרניים היא פופולרית במיוחד. זאת משום שהמראה היוקרתי קורץ מאוד לבעלי עסקים רבים ומעניק ללקוחות ולאורחים השונים את התחושה כי הם הגיע למקום מקצועי ורציני.

סוגי דלפקים שונים

סוג הדלפק אשר תבחרו חייב לשמש אתכם בצורה אידיאלית, שהרי לכל תכונה שלו יש משמעות. לעיתים, העובד האדמיניסטרטיבי אשר יושב בדלפק הקבלה מבצע מספר משימות שעולות על הדרישה של קבלת קהל, על כן תהיה עדיפות לדלפק אשר כולל מחיצה מסוימת בכדי לאפשר פרטיות לעובד בעיסוקיו מבלי שעיניים סקרניות ירפרפו על המסמכים החשובים בהם הוא מתעסק. מנגד, נוכל לראות דלפקים אשר מיועדים נטו לקבלת קהל. כאשר גם אותם ניתן לחלק לשניים, קבלת קהל בעמידה או בישיבה.

חברת גיא ליין ריהוט משרדי בע"מ נוסדה בשנת 1997 ומאז מתמחה בייצור ותכנון ריהוט משרדי, לרבות דלפקי קבלה למשרדים. נשמח לסייע לכם בבחירת דלפק קבלה מרשים אשר יעניק לעסק שלכם את החזית המקצועית מכל.

 

 

קידום אתרים קידום אתרים